Stowarzyszenie DBAJ O KRĘGOSŁUP

www.dbajokregoslup.pl

Informacja o otwarciu likwidacji Stowarzyszenia „Dbaj o kręgosłup” w Bielsku-Białej

Drukuj PDF

Informacja o otwarciu likwidacji Stowarzyszenia „Dbaj o kręgosłup”
w Bielsku-Białej

 

W związku z uchwałą nr 3 Walnego Zebrania Członków z dnia 30 września 2020 r. oraz złożonym na jej podstawie przez Zarząd Stowarzyszenia wniosku do Sadu Rejonowego w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o otwarcie procesu likwidacji Stowarzyszenia „Dbaj o kręgosłup”, likwidatorzy Stowarzyszenia informują, że proces ten rozpoczął się w dniu 16.02.2021r. na podstawie postanowienia ww. Sadu Rejonowego w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

W Dziale 6 Rubryka 1 - Likwidacja - wpisano dane likwidatorów:

Małgorzata Kuczyńska

Tomasz Gębala

Jadwiga Kulpa

Paweł Kowalski

Sposób reprezentacji podmiotu przez likwidatorów – dwóch likwidatorów łącznie skalda oświadczenia woli w imieniu Stowarzyszenia.

 

Wzywa się wszystkich wierzycieli Stowarzyszenia do zgłaszania udokumentowanych wobec Stowarzyszenia „Dbaj o kręgosłup” roszczeń do dnia 31 marca 2021 r.,
na adres: Stowarzyszenie „Dbaj o kręgosłup” ul. Józefa Lompy 7, 43-300 Bielsko-Biała
lub
na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Postanowienie KRS można pobrać ze strony https://ekrs.ms.gov.pl/web/wyszukiwarka-krs/strona-glowna/ po wpisaniu w wyszukiwarce numeru KRS Stowarzyszenia 0000074957 zarówno w rejestrze Stowarzyszeń jak i w rejestrze przedsiębiorców.

Wprowadzający informację: Paweł Kowalski i Tomasz Gębala – likwidatorzy Stowarzyszenia